FOTOGRAF | OPERATOR DRONA

Hej! Nazywam się Mateusz Enenkiel

Zajmuję się fotografią już od 2012 roku. Współpracując ze mną, zyskasz wyjątkowy reportaż z Twojego ślubu, profesjonalne zdjęcia do materiałów reklamowych oraz wciągające ujęcia z lotu ptaka.
 
Moja przygoda zaczęła się dekadę temu, kiedy to zakupiłem swoją pierwszą  profesjonalną lustrzankę i obiektywy. Po pewnym czasie zacząłem stawiać swoje pierwsze kroki w fotografii reportażowej oraz krajobrazowej stopniowo polepszając swoje umiejętności i nabywając coraz to nowszy sprzęt.
 
Bardzo lubię fotografię reportażową – ślubną. Świetnie się w niej czuję! Uwielbiam fotografować prawdziwe, szczere ludzkie emocje.
 
Kilka lat temu zafascynowany zdjęciami lotniczymi kupiłem swojego pierwszego drona i zrobiłem świadectwo kwalifikacji UAVO, aby móc w pełni legalnie wykonywać zdjęcia z „lotu ptaka”. Od tamtej pory moją drugą ulubioną dziedziną fotografii stała się fotografia architektury oraz krajobrazowa (z drona), którą stopniowo zacząłem wykonywać również dla moich klientów.
 
Miałem przyjemność fotografować osiedla, biurowce, samochody oraz mniejsze produkty takie jak buty czy biżuteria.

Moja misja

 • Pomagam parom spełniać ich marzenia o pięknych zdjęciach ze ślubu i wesela.
 • Pracuję z osobami, które  potrzebują oddać piękno i estetykę swoich produktów. Inwestorami, którzy potrzebują profesjonalnych zdjęć swoich nowo wybudowanych obiektów.

Znajdziesz mnie też tutaj:

Potrzebujesz zdjęć?

Zostaw mi swój adres mailowy, a odezwę się do Ciebie


  Opinie

  Mateusz - człowiek z wielką pasją, zaangażowaniem i doświadczeniem. Towarzyszył nam w dniu ślubu i wesela jako fotograf. Dzięki przyjaznemu nastawieniu, nie czuliśmy się skrępowani, nie było efektu 'wiecznego pozowania', a zdjęcia przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Idealny fachowiec na idealnym miejscu! Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy z najczystszym sercem ❤

  Alicja i Kamil

  Polecam z czystym sumieniem usługi Mateusza, do którego odzywam się za każdym razem, gdy w moim życiu dzieją się przełomowe i ważne rzeczy. To dzięki niemu mogę wspominać mój ślub i wesele, cudownie uchwycił cudowne momenty. Stworzył także wiele pięknych ujęć, gdy razem z mężem spodziewaliśmy się dziecka. Jestem pewna, że jeszcze nie raz skorzystam z jego usług. 100/100!!!

  Patrycja i Marek