Fotografia ślubna

Utrwalam chwile, do których chcecie powracać.

Ślub jest niezwykłym wydarzeniem w życiu małżonków, a zdjęcia z niego będą piękną pamiątką na lata. 

Dbam o każdy szczegół

Zatrzymam wyjątkowe momenty, uśmiechy, spojrzenia i gesty.

Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie

– Ansel Adams

Zobacz, jak pomogłem uchwycić piękne chwile innym parom

Opinie

Z całego serca polecamy sesje u Mateusza, mieliśmy przyjemność realizować sesje ślubną plenerową. Zdjęcia wyszły fenomenalne, są dopieszczone w każdym szczególe - wspaniała pamiątka na lata.

Agnieszka i Przemek

Mateusz - człowiek z wielką pasją, zaangażowaniem i doświadczeniem. Towarzyszył nam w dniu ślubu i wesela jako fotograf. Dzięki przyjaznemu nastawieniu, nie czuliśmy się skrępowani, nie było efektu 'wiecznego pozowania', a zdjęcia przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Idealny fachowiec na idealnym miejscu! Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy z najczystszym sercem ❤

Alicja i Kamil

5 gwiazdek dla Mateusza - sympatycznie i profesjonalnie. Zdjęcia wyszły fantastycznie! Będziemy polecać każdemu 😊

Marta i Marcin

Z całego serca polecam usługi fotograficzne Pana Mateusza. Jest bardzo profesjonalny, miły i cierpliwy ( a w tym dniu to bardzo ważne 😂). Zdjęcia pierwsza klasa i jest w czym wybierać. Pamiątka na całe lata 😁. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z jego usług ☺️☺️

Joasia i Bartek

Polecam z czystym sumieniem usługi Mateusza, do którego odzywam się za każdym razem, gdy w moim życiu dzieją się przełomowe i ważne rzeczy. To dzięki niemu mogę wspominać mój ślub i wesele, cudownie uchwycił cudowne momenty. Stworzył także wiele pięknych ujęć, gdy razem z mężem spodziewaliśmy się dziecka. Jestem pewna, że jeszcze nie raz skorzystam z jego usług. 100/100!!!

Patrycja i Marek

Mateusz to profesjonalista w 101% , ale nie dlatego że zna ten zawód lub się go wyuczył tylko dlatego że fotografia to jego pasja i widać to na każdym kroku, on tym żyje i sprawia mu to radość, zatrzymanie ważniej chwili dla kogoś. Jego fotografie tętnią życiem i oddają energię danej chwili. Szczerze to dla tych zdjęć spokojnie zrobilibyśmy drugie wesele i tylko z tym fotografem !!!

Sara i Łukasz

Cennik

Pakiet podstawowy

Z mini sesją ślubną w dniu ślubu

2400
  • Zdjęcia od przygotowań do 00:30
  • Mini sesja ślubna w dniu ślubu
  • Zdjęcia w formacie cyfrowym po autorskiej obróbce minimum 450 szt.
  • Pendrive w personalizowanym gustownym pudełku
  • Galeria online
  • Dojazd do 100 km od Katowic w cenie

Chcecie mieć takie zdjęcia?

Zostawcie mi swój adres mailowy oraz datę wydarzenia, a odezwę się do Ciebie!